Series
Ratings
17
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0- Incomplete LifeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0