Titles you rated
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0