Titles you rated
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0