Movies
Ratings
200
Independence DayRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 0.5
Sin CityRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 2.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
JobsRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0