Titles you rated
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Tsubasa ChronicleRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Bunny DropRated ★ 3.5
D.Gray-manRated ★ 4.0- Rosen MaidenRated ★ 3.5
素直になれなくてRated ★ 2.5
Hare+GuuRated ★ 4.0