Series
Ratings
53
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
IN-SEOUL Season 2Rated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 4.0- Orphan BlackRated ★ 3.0