Series
Ratings
53
GrimmRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0