Movies
Ratings
754
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Marui VideoRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
AlonersRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.5