Titles you rated
The ThievesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0