Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
 
Go Back CoupleRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0