Titles you rated
BaitRated ★ 4.5
Blood: The Last VampireRated ★ 3.5
xXx: Return of Xander CageRated ★ 5.0
Mr. Nice GuyRated ★ 4.0
Dragonball EvolutionRated ★ 3.5
Aces Go PlacesRated ★ 4.0
The Legend IIRated ★ 3.5
Seven SwordsRated ★ 3.0
God of Gamblers IIRated ★ 3.5
ThunderboltRated ★ 4.0
Project A Part IIRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 3.5
Police Story 2013Rated ★ 4.0
Last Hero in ChinaRated ★ 3.5
My Lucky StarsRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 4.0
The Legend IRated ★ 3.5
Wheels on MealsRated ★ 4.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 3.5
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.0