Titles you rated
Let's Go to the BeachRated ★ 3.5
FireworksRated ★ 3.0
Flowers for My LifeRated ★ 3.0- Goodbye My LoveRated ★ 3.0
- Happy WomanRated ★ 3.0
- TV Novel: You are a StarRated ★ 3.0
Only YouRated ★ 3.0- Single Dad in LoveRated ★ 3.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.5- Why Did You Come to My House?Rated ★ 2.5
- FriendsRated ★ 3.5
- Autumn ShowerRated ★ 2.5
ScreenRated ★ 2.5- Love Needs A MiracleRated ★ 3.0
- Bizarre BunchRated ★ 2.5
- Love Can't WaitRated ★ 3.0
- Heo NanseolheonRated ★ 2.5
- Pure HeartRated ★ 2.5
MimiRated ★ 2.0- Mrs. TownRated ★ 2.5