Movies
Ratings
91
The Parent TrapRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
LucyRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 2.0