Movies
Ratings
169
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Dance sports GirlsRated ★ 5.0
BargainRated ★ 3.5
UpRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0