Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 2.0
Young SheldonRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 2.5
HouseRated ★ 5.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 4.5