Series
Ratings
45
PastaRated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5