Series
Ratings
10
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.5