Series
Ratings
28
High KickRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
School 2017Rated ★ 1.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
ArgonRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 1.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 1.0
PastaRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 1.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0