Series
Ratings
21
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0