Movies
Ratings
652
Money MonsterRated ★ 1.0
Sometimes I Think About DyingRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.5- VirusRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Tulip FeverRated ★ 4.5
The Death of StalinRated ★ 3.5
SHOWTIME7Rated ★ 2.5
Hannah ArendtRated ★ 3.0
May DecemberRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Daytime DrinkingRated ★ 3.5
We Have a PopeRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 3.0