Movies
Ratings
65
FluRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 5.0
A Melody to RememberRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 5.0