Titles you rated
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 1.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Are You Human?Rated ★ 1.0
PornographerRated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
WATCHERRated ★ 3.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 0.5
Sisyphus : the mythRated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0