Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Silent FriendRated ★ 3.5
MétéorsRated ★ 2.0
The Mysterious Gaze of the FlamingoRated ★ 3.5
The Holy BoyRated ★ 3.0
A Useful GhostRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 2.5
Hair, Paper, Water...Rated ★ 3.0
Measure in LoveRated ★ 1.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
La ChimeraRated ★ 5.0
SiratRated ★ 4.5
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
Below the CloudsRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Two ProsecutorsRated ★ 3.5
The Blue TrailRated ★ 4.5