Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5