Titles you rated
North & SouthRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- In the FleshRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0