Series
Ratings
38
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0