Movies
Ratings
50
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.5