Series
Ratings
13
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5