Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0