Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
UpRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.0
VeteranRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
QuickRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.5