Movies
Ratings
319
Mickey 17Rated ★ 0.5- Someday or One DayRated ★ 2.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
Empire of LustRated ★ 1.0
SingRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0