Movies
Ratings
702
A Story about FireRated ★ 3.5
All You Need Is KillRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.5
Red NoticeRated ★ 2.0
NobodyRated ★ 3.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 1.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 3.5