Series
Ratings
26
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5
Oh My VenusRated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 0.5
Dear My FriendsRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0