Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0