Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 0.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
BigRated ★ 1.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0