Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SphereRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
ElioRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
LobbyRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
FacelessRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.5