Movies
Ratings
51
The Boss BabyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Something BorrowedRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5- Lady DaddyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.5
High School Musical 2Rated ★ 2.5
MarathonRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0