Movies
Ratings
13
CapernaumRated ★ 5.0
Last ChildRated ★ 5.0
The Kindergarten TeacherRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Land of MineRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
WildRated ★ 4.5
Set Me FreeRated ★ 5.0
After My DeathRated ★ 5.0