Movies
Ratings
79
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5