Titles you rated
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
A Breeze of LoveRated ★ 5.0- Bon AppetitRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 5.0
A Shoulder to Cry OnRated ★ 5.0
Roommates of Poongduck 304Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5- A Celebrity Lives in Our HouseRated ★ 3.0
Edge of FriendzoneRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
If We Were A SeasonRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0