Titles you rated
New HeartRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0