Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Fear the Walking DeadRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0