Titles you rated
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0- Take Me to the MoonRated ★ 2.0
- Lovesick EllieRated ★ 4.0
My Love Story with Yamada-kun at Lv999Rated ★ 1.5
The Exit 8Rated ★ 2.0
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - Decisive BattleRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 0.5- Someday or One DayRated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.5
HerRated ★ 1.0
366 DaysRated ★ 3.5
And Yet, You Are So SweetRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0