Titles you rated
LionRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 3.5