Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
FailanRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0