Movies
Ratings
1258
QueerRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0- Life of Hae-oakRated ★ 2.5
JulesRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.0
AlonersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 1.0
Richard JewellRated ★ 3.5
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
ElioRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
The Devil All the TimeRated ★ 2.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 1.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 1.0