Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Olive KitteridgeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0