Series
Ratings
16
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Political FeverRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.0- Flirty Boy and GirlRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0