Movies
Ratings
423
Ant-ManRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Day & NightRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0