Titles you rated
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.0